Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Využití logistrapů

Využití logistrapů

Logistrapy přináší rychlou, jednoduchou a nenáročnou fixaci při přepravě na paletách. V dnešní době narůstá objem přepravy. Zboží je zpravidla v přepravkách nebo přepravních krabicích na paletách. Při dopravě ze závodu do závodu nebo v rámci logistických center se přepravky nebo krabice položí na palety a pak se obalují a fixují jednorázově strečovou folií.

Zajímavé řešení nabízejí logistrapy, což jsou 50 mm široké popruhy ze suchého zipu v délkách od 4 do 8 metrů, v živých fluorescentních bervách. Postup je stejný, krabice se vyskládají na paletu a pak se omotají a svážou logistrapem, který se jednoduše zajistí provlečením jazýčku s háčky očkem a připevněním ke smyčkám na opačné straně popruhu.

Kromě toho se dá zip použít i k svazkování plastových trubek, kulatiny atd. V cílové destinaci se zip povolí a sejme, smotá a je znovu připraven k použití. Výhodou je snadná manipulace a opakovatelné použití, není žádný odpad. Vždy doporučujeme odzkoušet!