Laminační lepidlo v archu opět na skladě Lepíky newsletter
logo lepíky
Lepíky newsletter

Laminační lepidlo v archu opět na skladě

Znovu jsme naskladnili populární laminační lepidlo v archu. Lepidlo odolává prudkým změnám teplot v intervalu -30 až 120°C, odolává UV záření a stárnutí, je odolná vodě a vlhkosti. Folie je taky dokonale průhledná, plochá a hladká. To umožňuje si jednoduše vystřihnout, vyseknout nebo vyřezat laserem potřebné tvary pro laminaci. Lepidlo vhodné i pro optoelektronické použití.

Momentálně máme také ve slevě univerzální pásku power tape, která je vhodná do interiéru a exteriéru. Páska je odolná od -40 °C do 93°C a nepropustí vodu. Odolává také UV záření a nežloutne. Využijete jí pro utěsnění trubek, opravy bazénů, utěsňování hlav šroubů a nýtů. Výborně přilne i na texturované a drsné povrchy.

František Šípal
technik
[prvek_10_obal_start]

Průhledné laminační lepidlo v archu tloušťka 0,17 mm, LL175C

[attr2_obal_start] [text_attr2] Kč bez DPH [attr2_obal_konec] [attr1_obal_start] [text_attr1] Kč s DPH [attr1_obal_konec]

Laminační opticky čirý lepící film, transferové lepidlo oboustranně chráněné průhledným filmem.

Detail ➝

Power tape

[attr2_obal_start] [text_attr2] Kč bez DPH [attr2_obal_konec] [attr1_obal_start] [text_attr1] Kč s DPH [attr1_obal_konec]

Páska s vysokou přilnavostí pro krizové zalepování hadic, plastových solárních výměníků, plastových bazénů, dokonalé utěsnění nýtovaných a šroubovaných konstrukcí proti vodě a prachu, odolná UV a vyšším teplotám.

Detail ➝
[prvek_10_obal_konec]

Zůstaňte s Lepíky ve spojení
Facebook Youtube LinkedIn
www.lepiky.cz
Již nechcete zprávy dostávat? Odhlásit se
Podmínky zpracování osobních údajů.