Jak na opravu děravých bazénů a opravy solárních kolektorů? Lepíky newsletter
logo lepíky
Lepíky newsletter

Jak na opravu děravých bazénů a opravy solárních kolektorů?

Milí přátelé Lepíků,

doufáme, že si náležitě užíváte prázdnin – nejlépe v přírodě nebo třeba u bazénu na zahradě. Pokud se vás týká druhá prázdninová varianta, nechte se inspirovat, jaké lepicí pomocníky využít na dírek v bazénech a plastových solárních kolektorech. Zabezpečíte tak své vybavení ještě v letní sezóně před začátkem zimy.

Mějte krásné prázdniny.

František Šípal
technik
[prvek_10_obal_start]

Univerzální silák: PE Páska na lepení

[attr2_obal_start] [text_attr2] Kč bez DPH [attr2_obal_konec] [attr1_obal_start] [text_attr1] Kč s DPH [attr1_obal_konec]

Páska se hodí hlavně ke spojování plastů s kovy, sklem či dřevem, ale i ke slepení více plastových součástí dohromady. Výborně lepí i předměty z PE nebo PP. Pokud vlastníte solární kolektor k ohřevu vody, právě zde se páska na lepení PE může hodit.

Detail ➝

Voděodolný opravář plastů i kovů: Power tape

[attr2_obal_start] [text_attr2] Kč bez DPH [attr2_obal_konec] [attr1_obal_start] [text_attr1] Kč s DPH [attr1_obal_konec]

Průhledná 1mm silná páska si poradí s všemi možnými povrchy – od kovů po plasty, od povrchů texturovaných až po ty drsné. K  zalepení  dírek v bazénu nebo plastovém solárním kolektoru je jako dělaná. Poslouží jako účinné těsnění a zabrání průniku vody.

Detail ➝
[prvek_10_obal_konec]

Zůstaňte s Lepíky ve spojení
Facebook Youtube LinkedIn
www.lepiky.cz
Již nechcete zprávy dostávat? Odhlásit se
Podmínky zpracování osobních údajů.