Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Lepení prototypu bezpečnostních průzorů

Lepení prototypu bezpečnostních průzorů

Bezpečnostní průzor do nebezpečného prostředí má za úkol spolehlivě ochránit obsluhu, umožnit jí vizuální kontrolu procesů a fotodokumentaci a dálkové ovládání elektronických zařízení.

Musí odolávat změnám tlaku a vibracím při možných zkušebních explozích, rychlým změnám teploty, UV záření a radiaci, chránit proti jedovatým výparům a plynným substancím.

Je tvořen rámečkem z austenitické oceli nebo titanu, do kterého je vlepeno speciální plexisklo. Rámeček je pak mechanicky připevněn ke stěnám testovací komory.

Vlepení plexiskla bylo provedeno akrylovou gelovou paáskou L300C o tloušťce 3mm, která díky svojí viskoelasticitě spolehlivě těsní proti kapalinám a plynům a má vysokou odolnost rázovému a vibračnímu namáhání. Samozřejmostí je použití aktivátoru L151 pro zvýšení mechanické odolnosti.

Pro seriovou výrobu budou dodávány výseky z pásky pro snadnou a přesnou aplikaci.