Bezplatná linka 800 182 613
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Sleva až 30 % na protiskluzové pásky. Více informací * Akce platí 15. - 26. 8. 2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Použití magnetické pásky

0ndrej M. (15.04.2018)

Dobry den, chtel bych, aby mi dolehala textilni svinovaci roleta tesne ke zdi. Planuji k tomu vyuzit nateru "magneticke" barvy na cast steny. Druhou slozkou by mela byt magneticka izolepa, ktera by se prilepila k textilii. Potrebuju, aby izolepa idealne umoznovala klasickou adhezi prilepenim a soucasne pusobila magneticky ke stene ne ale natolik, aby branila pri spousteni rolety. Izolepa by mela byt, co mazna nejtensi, aby nebranila navinu. Uvazuju o teto - https://www.lepiky.cz/lepici-pasky-1k/magneticke-lepici-pasky-139k/magneticka-lepici-paska-tl-03-mm-522p Bude to fungovat jak zamyslim? Napadlo mne regulovat pritazlivost mnozstvim nateru magneticke barvy, jenom bych nechtel, aby to i tak nebylo moc silne. Predem dekuji za odpoved.

Odpověď

Dobrý den,

Vaše řešení je tak unikátní, že bohužel Vám na dálku po internetu přesně neporadíme a doporučujeme pásku na místě ve Vašich konkrétních podmínkách odzkoušet.

Šípal, technik, 736778083

Související produkty