Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Dobrý den, Sháním oboustrannou lepící pásku pro přidělání plakátu na zeď ale aby nezanechala na zdi ani na plakátu stopy a dala se lehce odstranit z plakátu.

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji odzkoušet pásku L132, lepící strana drží silně a druhá strana schovaná pod krycím papírem lepí slaběji. Jsou různé možnosti, například nalepit pásku na plakát, sejmout krycí papír a plakát nalepit na zeď a plakát by měl jít snadno sejmout, páska ale bude na plakátu silně držet. Nebo se nalepí páska na zeď a po sejmutí krycího papíru se dá nalepit plakát, který půjde snadno sejmou, ale páska bude na stěně silně držet.

Každopádně je to nutné zkusit ve Vašich konkrétních podmínkách, protože některé stěny mají malou kohezní pevnost a při pokusu o odstranění pásky se někdy omítka loupe až na cihlu.

Šípal, technik, 736778083

Související produkty