Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Univerzální páska 3M 924 pro aplikátory


Bezbarvá
Vyberte rozměr
140 Kč bez DPH 169 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?


Výrobce:
3M

Oboustranná transferová lepící páska 3M 924 šířky 6, 12 nebo 19 milimetrů a délky 33 metrů. Pro její aplikaci je vhodné použít ruční aplikátor ATG 700 nebo ATG1000

Pro nejužší pásky v šířce 6mm doporučujeme do pistole ATG700  vložit Adapter 3M ATG700 pro 6mm 

Lepidlo na transferových lepících páskách nemá vlastní nosný film. Při aplikaci lepící pásky je tak lepidlo transferováno přímo z lineru (krycího papíru) na lepený povrch. Páska se po přenesení transferového lepidla navíjí zpět do aplikační pistole. Díky tomuto systému při používání transferových lepících pásek nemusíte nic stříhat nebo sekat - nanášení lepidla z transferové pásky se přeruší prostým tahem aplikátoru při přerušeném posuvu transferové pásky.

Lepící páska je vhodná k trvalému upevňování téměř všech materiálů jako jsou kovy, plasty, laky, dřevo, sklo nebo papír.

Lepidlo na transferové pásce tloušťky 0,05 milimetrů je akrylátové - transparentní.

Výhody transferové lepící pásky

  • Transferová oboustranná páska se velmi snadno aplikuje.
  • Pro nejužší pásky v šířce 6mm vložte prosím do pistole ATG700 Adapter 3M ATG700 pro 6mm 
  • Transferová oboustranná páska nezanechává na pracovišti nepořádek.
  • Kromě jednoduchého aplikátoru nepotřebujete pro transferovou pásku žádnou drahou techniku.

Při nanášení se nám lepidlo trhá a dělá cáry.

Pravděpodobně po zabrzdění pistole tuto zdviháte s povrchu a tím táhnete lepidlo vzhůru. Musíte pistoli jemně táhnout i po zabrždění pásky po povrchu a tím tahem vrstvu lepidla elegantně přerušíte.

Je nutné lepené povrchy před lepením aplikátory čistit?

Při lepení na papír a kartony zpravidla postačí jsou-li tyto suché, bez prachu a mastnot. Při lepení nesavých materiálů jako kovy, plasty, sklo, lakované dřevo se vždy doporučuje pečlivé finální odmaštění naším přípravkem L 151.Nedostatečné odmaštění může úplně znehodnotit Vaši práci!

Jak dlouho mi páska vydrží?

V originálním balení, při optimálních skladovacích podmínkách, t.j. v suchu, spíše v chladu (16 až 23 stupňů C), mimo dosah UV a slunečních paprsků,v originálním balení až 24 měsíců.

Jaká je ekonomika použití těchto pásek?

Jedinou investicí je nákup dispensoru, což je 199 až 600 Kč bez DPH podle druhu. Vlastní cena pásky za 1 m spoje je od 0,8 do 2,6 Kč, pro pásku L924RL podle šířky. Odpadá pracné ruční odvíjení, řezání nebo zastřihování a snímání krycího papíru jako u normálních krycích pásek. To výrazně snižuje množství ruční práce při aplikaci!

Jak si správně vyberu pásku pro moji aplikaci?

Pro počáteční výběr poslouží technická a bezpečnostní data, eventuálně se můžete poradit s námi. Potom doporučujeme si vždy udělat Váš vlastní test pro danou aplikaci a vyhodnotit si, zda je tato aplikace v pořádku, protože jenom Vy a Váš zákazník zná všechny podmínky aplikace. Na základě našich ceníků si současně můžete vyhodnotit efektivitu Vaší budoucí aplikace. S výběrem správné pásky po technické stránce Vám můžeme pomoci analýzou lepených povrchů.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Univerzální páska 3M 924 pro aplikátory s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Eva Šimánková (03.08.2021)

Dobrý den, prosím o info jakou teplotní odolonost má páska 3M 924 a zda je použitelná v interiéru i exteriéru. Zda odolává UV záření a případně i vlhkosti. Předem velice děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

je to akrylová páska, odlná vlhkosti a uv záření, lze ji použít pro interier i exterier a teplotní odolnost je víc než 100 stupňů C.
Je ale poměrně tenká, cca 40 mikronů, pokud potřebujete silnější pásku, lze použít pásku L969, ta má kolem 100 mikronů.

Šípal, technikPetr Pachl (21.01.2021)

Dobrý den, Jaký je prosím rozdíl mezi páskami L924RL a Greenline L924. Existuje ve vaší výrobě či distribuci pH neurální páska vhodná pro lepení fotografií? Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

pro lepení fotografiií používá většina našich zákazníků pásku L924RL v rozměru 12mm x 50m nebo 19mm x 50m, tyto pásky mají pH 7 a neuvoňují při stárnutí kyselé složky, nežloutnou.

Šípal, technik


Související produkty

Poradíme vám