Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

PES 15 průhledná

exteriér flexibilita odolnost pro průmysl

Bezbarvá
Vyberte rozměr
38 Kč bez DPH 46 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?PES 15 je průhledná jednostranná polypropylenová páska a agresivním akrylovým lepidlem. 

Celková tloušťka pásky je 150 μm.

Stručná charakteristika: Páska je tvořena polyetylenovým filmem, povrstveným jednostranně solventním akrylovým lepidlem. Páska má výbornou přilnavost na většině povrchů jako sklo, laminát, lakované povrchy a folie. Páska je tažná a tvárná, odolává UV záření, povětrnosti a vodě. Lze ji sejmout s povrchu, na kterém je nalepena, aniž by zanechávala zbytky lepidla i po delší době.  

Typické použití: • Spojování a utěsňování PP a PE filmů při výstavbě a opravě skleníků • Ochrana povrchu v automobilovém a leteckém průmyslu, pásku lze i po delší době sejmout bez zbytků lepidla • Náročné balicí operace, kde je nutné před recyklací odstranit lepící pásku v četně lepidla • K opravování výseků z kartonů • Jako víceúčelová balící páska pro balení nebo mezioperační fixaci

Kde se používají lepící pásky jednostranně lepící?

Jednostranně lepící pásky se používají zejména v elektronice, automobilovém a leteckém průmyslu, stavebnictví pro řadu účelů od balení a svazkování výrobků přes značení a lajnování podlah a utěsňování kontejnerů, pro maskování a chránění při technologických procesech a pro řadu velmi speciálních aplikací.

Jaké jsou hlavní výhody lepících pásek proti jiným technologiím?

Rychlost a čistota práce, zpravidla nepotřebujete drahé strojní vybavení. Nevznikají žádné škodlivé odpady nebo znečištění životního prostředí. Lepený spoj je většinou ihned použitelný a má dobře definované vlastnosti.

Proč se provádí odmašťování před lepením?

Cílem odmašťování je dosažení nejvyšší možné adheze lepidla k danému povrchu.Odmašťováním odstraňujeme z povrchu homogenních materiálů látky jako například prach, vosky, tuky, lubrikanty, otisky prstů atd. které v silnější ale i třeba v monomolekulární vrstvě mohou odseparovat lepidlo od lepeného povrchu, což může adhezi lepidla snížit až na nulu.


Použití

  • Fóliovníky

    Na opravu a lepení fóliovníků nabízíme paletu lepících pásek, které poskytují zaručenou ochranu a výdrž.

  • Zahrada a zahradnictví

    Na zahradě využijete zejména naše suché zipy pro upevňování rostlin k tyčce. Nabízíme také řešení proti slimákům.

Recenze

Podělte se o zkušenosti s PES 15 průhledná s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Mirek (30.04.2021)

Dobrý den, máte nějakou pásku, kterou bych mohl slepit folii na foliovniku, aby pár let vydržela? Dodělával jsem okno do foliovníku a svaření se mi odlepuje...Děkuji. S pozdravem M.H.

Odpověď

Dobrý den,

pokud nevydrží ani svár, musí tam být příliš velké mechanické namáhání, obávám se , že to nemusí pásky vydržet. Pro slepení se používá buď PES 15, průhledná jednostranná páska nebo power tape.

Šípal, technik


Miroslav Ďuriš (15.02.2021)

Dobrý den Prosím o informaci jakou pásku použít na spojení dvou dílů z 3d tiskárny .Materiál je pla,páska musí byt čirá a jednostranná. děkuji

Odpověď

Dobrý den,

nevím jak Váš výrobek vypadá, pravděpodobně by se dal použít PES15 nebo Power tape, která má fantastické lepidlo ale není úplně vodově čirá.

Šípal, technik


Související produkty

Poradíme vám