Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Lepíky DotFix - snímatelné, velikost M


Bezbarvá
Vyberte rozměr
369 Kč bez DPH 446 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?


Výrobce:

Lepíky® DotFix® M/M/1000

  • dispensor obsahuje 1000 ks snímatelných lepíků střední velikosti (9-11 mm)

Lepíky® DotFix® M/M/5000/d

  • dispensor obsahuje 5000 ks snímatelných lepíků střední velikosti (9-11 mm)

Potřebujete-li jednoduše a bez složité mechanizace vytvořit zajímavé reklamní a direct-mailingové kampaně na bázi vlepování vzorků a letáků do časopisů, jsou lepící body lepíky tím správným řešením. Ideální zejména pro vlepování kosmetiky, potravin, letáků, karet nebo fotografií.

Lepíky jsou gelové lepící body, které je možné po nalepení odstranit bez poškození podkladního materiálu. Dispensor obsahuje 1000 nebo 5000 gelových bodů o průměru 10 milimetrů.

Použití

Použití je jednoduché a rychlé - z krabičky ve které jsou lepící body baleny, vysunete papírové nožičky, postavíte ji na stůl a můžete okamžitě začít vlepovat. Pro velkoobchodní objednávky gelových lepících bodů pro vlepování nás prosím kontaktujte přímo.

Výhody gelových lepících bodů

Lepící body nezanechávají stopy ani nepořádek při aplikaci. Lepicí body nepoškodí materiál na který lepíte. K aplikaci lepících bodů nepotřebujete žádnou speciální techniku. Objednejte si lepící body dnes a mohou u Vás být již zítra.

Výrobce

Lepíky s.r.o.,Podnikatelská 539, P9, Česká republika

Firma na požádání poskytuje svým odběratelům technický servis, technické a bezpečnostní listy. Firma vlastní ochrannou známku DotFix® a Lepíky®

Jaká je skladovací doba lepíků?

Lepíky DotFix® s časem neztrácejí svoji funkčnost, ovšem negativně ji může ovlivnit prach, vlhkost , výpary ředidel. Proto prosím skladujte lepíky v čistém a suchém prostoru bez extrémních výkyvů teplot, nejlépe v originálním balení.

Proč má krabice/dispensor s lepíky DotFix® na jedné straně úkos?

Tento úkos slouží jako separátor jednotlivých lepíků, pokud přiložíme lepený předmět v tomto úkosu, snadno aplikujeme pouze jeden lepík.

Záleží na tom, jak moc lepivý lepík použiji?

Ano. Lepíky DotFix® se sníženou lepivostí se používají na přilepování lehkých předmětů , kde hlavní požadavek je snadné odlepení beze zbytků lepidla a poškození některého povrchu. Lepíky DotFix® středně lepivé se používají pro těžší a strukturované předměty a i tyto spoje jsou rozebiratelné beze zbytku lepidla. Lepíky DotFix® vysoce lepivé jsou spíše pro trvalé slepení a mohou zanechávat zbytky lepidla nebo poškodit méně soudržné materiály při rozlepování. Upozornění: Při odlepování může dojít k potrhání velmi jemných materiálů a proto je vždy potřeba si aplikaci vždy pečlivě vyzkoušet pro dané materiály.

Jsou lepíky DotFix® bezpečné?

Ano, lepíky jsou netoxické, bez obsahu kyselin nebo alkalií které by mohly vyvolávat korozi lepených materiálů. Lepíky jsou bez zápachu a mohou se používat pro aplikace s nepřímým stykem s potravinami. Další informace naleznete v bezpečnostních listech.

Jak mohou být lepíky DotFix® úspornější, když se aplikují ručně?

Protože je lze nanášet rychle a čistě, nepotřebujete žádný přípravný ani vytvrzovací nebo zasychací čas. Pomocí speciálního zásobníku a současně aplikátoru nanášíte při běžných dílenských teplotách vždy přesně definované množství lepidla bez odpadu, což výrazně přispívá vyšší produktivitě a efektivitě lepení.Ušetříte za velmi nákladná nanášecí zařízení.

Jaké jsou výhody lepíků DotFix® oproti klasickým metodám?

Práce s lepíky DotFix® je rychlejší a mnohem bezpečnější než s tavnými nebo tekutými lepidly, nezůstává Vám žádný lepivý, polotekutý a nebezpečný odpad. Nespálíte se, jako tak často při práci s tavnými pistolemi a nepotřebujete pravidelné revize elektrických zařízení. Na rozdíl od jiných metod spočívá přípravný čas pouze v položení zásobníku na stůl.

Jaké materiály lze lepit pomocí lepíků DotFix®?

Lepíky mají schopnost lepit nejrůznější materiály jako papír, plasty, hliník, nerezavějící ocel,folie, látky a netkané textilie, sklo, dřevo atd. V případě, že si nejste jisti s Vaší aplikací, volejte, prosím, náš technický servis.


Foto

Recenze

Podělte se o zkušenosti s Lepíky DotFix - snímatelné, velikost M s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Roman Zavřel (17.08.2020)

Potřebuji co nejtrvaleji připevnit papírovou květinu (300g KM, vyseklý nepravidelný tvar o přibližném průměru 60 mm) na křížek vyrobený z překližky (výška 180 mm, šířka ramene 30 mm, tloušťka destičky 3 mm, hladkost povrchu zhruba jako ofsetový papír). Hotové krížky s květinou se budou po přechodnou dobu skladovat a na krátkou vzdálenost převážet autem v krabicích. Důležité je, aby při opatrné manipulaci a převezení nedošlo k odpadnutí květiny. Rád bych poslal obrázky květiny a křížku. Děkuji za vaše doporučení. Roman Zavřel, 736 485 266, tiskárna CCB, spol. s r.o.

Odpověď

Dobrý den,

provděpodobně by se daly použít lepíky, buď snímatelné nebo silně lepící. Doporučoval bych praktickou zkoušku. Pošlete mi prosím obrázek.

Šípal, technik


Radim Petříček (07.11.2019)

Dobrý den, pro jednu zakázku řeším aplikaci 1 500 000ks plastových karet na papírovou podkladku. Zajímá mě možnost aplikace na plastovou kartu a samozřejmě cena jednoho lepítka při tomto množství. Zároveň cena za jeden kus přístroje v případě, že bychom odebrali 1-3ks. Jsme případně otevřeni dalším návrhům řešení. Děkuji Vám předem. Radim

Odpověď

Dobrý den,

Děkujeme Vám za dotaz.
existuje aplikátor, v ceně 25.000 Kč bez DPH, kterým lze nanášet na karty velmi rychle lepící bod, ruční lepení je potom vteřinová záležitost.
Pro uvedená množství a alikátor je nejlepší kontaktovat přímo techniky na mail: obchod@lepiky.cz, nebo telefon 286584926

Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám