Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Páska pro sublimační tisk 20EX


Zelená
Vyberte rozměr
25 Kč bez DPH 30 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Samolepící zelená polyesterová páska odolná teplotám 200C. Páska ani při těchto teplotách nezměkne, neuvolňuje žádné výpary, které by mohly zhoršit kvlitu tisku.Páska je rozměrově stabilní. P ukončení tisku lze pásku snadno sejmout bez zanechání zbytků lepidla.

Snadná, čistá a perfektní práce.

Vzorky k odzkoušení zdarma.

Kde se používají lepící pásky jednostranně lepící?

Jednostranně lepící pásky se používají zejména v elektronice, automobilovém a leteckém průmyslu, stavebnictví pro řadu účelů od balení a svazkování výrobků přes značení a lajnování podlah a utěsňování kontejnerů, pro maskování a chránění při technologických procesech a pro řadu velmi speciálních aplikací.

Jaké jsou hlavní výhody lepících pásek proti jiným technologiím?

Rychlost a čistota práce, zpravidla nepotřebujete drahé strojní vybavení. Nevznikají žádné škodlivé odpady nebo znečištění životního prostředí. Lepený spoj je většinou ihned použitelný a má dobře definované vlastnosti.

Proč se provádí odmašťování před lepením?

Cílem odmašťování je dosažení nejvyšší možné adheze lepidla k danému povrchu.Odmašťováním odstraňujeme z povrchu homogenních materiálů látky jako například prach, vosky, tuky, lubrikanty, otisky prstů atd. které v silnější ale i třeba v monomolekulární vrstvě mohou odseparovat lepidlo od lepeného povrchu, což může adhezi lepidla snížit až na nulu.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Páska pro sublimační tisk 20EX s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Sigi (06.05.2019)

Dobrý den, měl bych zájem o pásku v šířce 200mm.

Odpověď

Dobrý den,

stačí objednat mailem :  obchod@lepiky.cz nebo telefonicky 286584926 u pí Novákové, uveďte druh pásky, šířku, počet rolí a adresu firmy nebo člověka, kam se to má poslat.

Šípal , technik


Jakub Neufuss (21.03.2019)

Dobrý den, máme prosím nějaký aplikátor pro tuto maskovací sublimační pásku? A nemáte možnost u dodavatele širší verze? Děkuji Neufuss

Odpověď

Dobrý den,

pásku vyrábíme i ve velkých šířkách, například 330mm nebo 500mm, podmínkou je vždy odběr celé role o délce 50m. Jak byste si představoval funkci aplikátoru pro tuto pásku ?  Vyrábíme i aplikátory podle představ našich zákazníků.

Šípal, technik


Související produkty

Poradíme vám