Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Páska na spojování silikonovaných papírů 20S


Modrá
Vyberte rozměr
66 Kč bez DPH 80 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Páska polyesterová modrá 20S na rolích v délce 50m

Průhledná modrá polyesterová páska, jednostranně lepící, silná 75 mikrometrů, s kvalitním silikonovým lepidlem. Páska má vysokou přilnavost k LSE povrchům jako silikonizované separační papíry, silikonizované linery samolepících pásek, pečící papíry. Páska má vysokou teplotní odolnost, trvale do 165 C, a lze ji proto použít i pro maskování proti práškům, lakům a pryskyřicím, které vytvrzují do 160 C. Pásku dodáváme v rozměru 9 mm x 50 m, ale jsou možné i jiné rozměry.

Doporučujeme si pásku odzkoušet, vyžádejte si vzorek zdarma !

Kde se používají lepící pásky jednostranně lepící?

Jednostranně lepící pásky se používají zejména v elektronice, automobilovém a leteckém průmyslu, stavebnictví pro řadu účelů od balení a svazkování výrobků přes značení a lajnování podlah a utěsňování kontejnerů, pro maskování a chránění při technologických procesech a pro řadu velmi speciálních aplikací.

Jaké jsou hlavní výhody lepících pásek proti jiným technologiím?

Rychlost a čistota práce, zpravidla nepotřebujete drahé strojní vybavení. Nevznikají žádné škodlivé odpady nebo znečištění životního prostředí. Lepený spoj je většinou ihned použitelný a má dobře definované vlastnosti.

Proč se provádí odmašťování před lepením?

Cílem odmašťování je dosažení nejvyšší možné adheze lepidla k danému povrchu.Odmašťováním odstraňujeme z povrchu homogenních materiálů látky jako například prach, vosky, tuky, lubrikanty, otisky prstů atd. které v silnější ale i třeba v monomolekulární vrstvě mohou odseparovat lepidlo od lepeného povrchu, což může adhezi lepidla snížit až na nulu.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Páska na spojování silikonovaných papírů 20S s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Související produkty

Poradíme vám