Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Pryžové extrahrubé protiskluzovky šedé a černé


Vyberte barvu
25 mm x 18,3 m
599 Kč bez DPH 419 Kč bez DPH 507 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Samolepící extrahrubé pryžové protiskluzové pásky v šířce 25 milimetrů na roli dlouhé 18,3 metrů, v šedé nebo černé barvě.

Pokud máte v domácnosti, nebo podniku, na lodi, surfu, v interiéru, či exteriéru místa, kde hrozí úraz při pádu na kluzkém povrchu, nečekejte na nehodu a využijte jednoduché a výhodné řešení - samolepící protiskluzovou pásku - ještě dnes.

Samolepící protiskluzové pásky jsou vhodné především na podlahové krytiny, schody a místa s vyšším rizikem uklouznutí. Aplikace je možná jak v interiéru, tak exteriéru. Protiskluzovky jsou vyrobeny z vrstvy speciální elastické mikropryže, která je na spodní straně pokryta vrstvou vysoce přilnavého a trvanlivého akrylového lepidla a na horní, funkční straně, je pryž napěněna, aby se dosáhlo do největší drsnosti povrchu.

Princip protiskluzové pásky

pryžové spočívá v drsnosti a velikosti povrchu. Tyto pásky jsou v nejvyšší třídě protiskluznosti. Pásky mají tloušťku kolem 1,7 mm. Pásky neobsahují korund, takže neuvolňují zrna, která by mohla poškrábat lakované povrchy.

Údržba

Samolepící protiskluzové pásky se dají čistit běžnými čistícími prostředky.

Aplikace protiskluzové pásky

Před lepením protiskluzové pásky doporučujeme povrch důkladně očistit a odmastit. Neodmašťujte benzínem, nejlepší je aktivátor L151 V místech, kde nelze zajistit 100% přilnutí k povrchu (spáry dlaždic a podobně) doporučujeme pásy naříznout a dokonale přilepit, případně spáry pod protiskluzovou páskou tmelem dokonale zarovnat. Protiskluzová páska by neměla být lepena při teplotách pod patnáct stupňů.

  • Jednoduché nalepení protiskluzové pásky.
  • Možnost použití pryžové protiskluzové pásky v interiéru i exteriéru.
  • Vysoká odolnost vodě
  • vhodné pro surfy a jachty, do koupelen, k bazenům, do kuchyní

Použití

Tyto pásky neškrábou, proto se používají na dřevěné lakované schody, surfy,lakované paluby jachet a  lodí, do koupelen, aquacenter, ale i průmyslových kuchyní

Vzorky zdarma

prosím pošlete adresu a vyžádejte si vzorky zdarma a sami si je odzkoušejte jak Vám vyhovují z hlediska funkce a jak se Vám líbí z hlediska designu.

Při dešti nám strašně kloužou schody před budovou, co s tím?

Lze snadno řešit nalepením jednoho nebo dvou rovnoběžných pruhů protiskluzové pásky na nášlapné ploše schodů. Protiskluzové pásky jsou vhodné pro aplikaci v exteriéru a odolávají povětrnostním vlivům, samozřejmě za předpokladu dodržení aplikačního návodu. Novinkou jsou extrahrubé průhledné nebo černé protiskluzové pásky s nejvyšší účinností.

Existují transparentní protiskluzové pásky?

Protiskluzové pásky jsou povrstveny korundovými krystaly, které jsou čiré a protože nosný film i akrylové lepidlo je průhledné, máme v sortimentu průhledné protiskluzové pásky.

Můžu si pásku nalepit sám?

Ke každé dodávce pásky je přiložen návod, pokud jej dodržíte, nemusíte se o výsledek obávat. Pro správnou aplikaci potřebujete odmašťovadlo (např. naše L 151), papírové tampony nebo toaletní papír pro vyčištění povrchu. Pozor na teplotu při lepení- optimální je nad 16 °C a pod 10 °C se lepení nedoporučuje.

Jaká je trvanlivost protiskluzových pásek?

Za předpokladu správného nalepené dle návodu je vysoká. Samozřejmě na záleží na mechanickém otěru, který je úměrný frekvenci chodců - kratší bude u pokladny supermarketu, na druhou stranu u běžného rodinného domu vydrží roky.

Dá se nalepená páska odstranit?

Pokud pásku potřebujeme odstranit, např. po letech začne být opotřebovaná nebo chceme změnit barevný odstín, lze pásku rovnoměrným tahem pod úhlem 45° sejmout. Případné zbytky lepidla odstraníme L 152 a po odmaštění L 151 můžeme nalepit novou pásku.

U bazénu nám děti uklouzly a poškrábaly si o pásku kolena!

To je nesprávné použití protiskluzové pásky s korundem. Pro bazény, koupelny, šatny, všude, kde může přijít pokožka do styku s páskou, doporučujeme plastové protiskluzové pásky, které neobsahují korund a nelze se o ně poškrábat. Doporučujeme pásku s korundem odstranit a použít plastovou pásku.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Pryžové extrahrubé protiskluzovky šedé a černé s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Ondra (06.10.2020)

Dobrý den, kolik je pásky v roli za uvedenou cenu?

Odpověď

Dobrý den,

délka protiskluzové pásky na roli je 18,3 m.

Šípal, technik


Alena Šedlbauerová (29.09.2020)

Dobrý den. Koupili jsme dlažbu do koupelny, která klouže. Je to až neskutečné, že sada obkladu do koupelny se může takto smekat. Jakou pásku by jste doporučili a jaké jsou barevné možnosti. S jakými odstupy se pásky lepí? Děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,

pro tento účel se obvykle používají pryžové extrahrubé protiskluzové pásky. Aby dobře držely, musí být povrch dlaždic hladký a neporovity, musite jej aktivovat L151, setřít papírovým ubrouskem a po úplném uschnutí je možné pásku lepit. Pásku nelepit přes spáry !  Pásku je potřeba nalepit na každou dlaždici, vzdálenosti volte tak, aby bylo chodidlo vždy v kontaktu s páskou


Související produkty

Poradíme vám