Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Extrahrubá protiskluzová páska s aktivátorem a primerem


Černá
25mm x 18.3 m
699 Kč bez DPH 489 Kč bez DPH 592 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Extrahrubá černá protiskluzová páska v šířce 25 milimetrů na roli o délce 18,3 metrů v soupravě s aktivátorem L151 spray o obsahu 110 mililitrů a primerem o obsahu 100 mililitrů.

Tato souprava je určena pro perfektní nalepení protiskluzovky, která má sloužit spolehlivě a dlouhodobě ve všech povětrnostních podmínkách.

Extrahrubá protiskluzová páska má drsnou a odolnou konstrukcí z tvrdých zrn karbidu křemíku a pur pryskyřice a je určena pro nejvyšší nároky na opotřebení. Akrylové lepidlo je odolné vodě a roztokům slabých chemikálií, vlhkosti, prudkým změnám teploty, mrazu až do třiceti stupňů pod nulou, UV záření, mytí a mycím strojům. Ideální na kamenné schody a dlaždice, ale lze použít i na upravené dřevo, sklo, kov, lze ji tedy požít na ultramoderní dřevěné, skleněné a nerezové schody.

Obsahuje originální aktivátor ve spreji a primer, který se nanáší štětečkem nebo filcem pro zajištění nejvyšší možné přilnavosti. Součástí dodávky je návod ke správnému použití aktivátoru, primeru a pásky.

Vyžádejte si vzorek protiskluzovky a sami si jej odzkoušejte !!

Při dešti nám strašně kloužou schody před budovou, co s tím?

Lze snadno řešit nalepením jednoho nebo dvou rovnoběžných pruhů protiskluzové pásky na nášlapné ploše schodů. Protiskluzové pásky jsou vhodné pro aplikaci v exteriéru a odolávají povětrnostním vlivům, samozřejmě za předpokladu dodržení aplikačního návodu. Novinkou jsou extrahrubé průhledné nebo černé protiskluzové pásky s nejvyšší účinností.

Existují transparentní protiskluzové pásky?

Protiskluzové pásky jsou povrstveny korundovými krystaly, které jsou čiré a protože nosný film i akrylové lepidlo je průhledné, máme v sortimentu průhledné protiskluzové pásky.

Můžu si pásku nalepit sám?

Ke každé dodávce pásky je přiložen návod, pokud jej dodržíte, nemusíte se o výsledek obávat. Pro správnou aplikaci potřebujete odmašťovadlo (např. naše L 151), papírové tampony nebo toaletní papír pro vyčištění povrchu. Pozor na teplotu při lepení- optimální je nad 16 °C a pod 10 °C se lepení nedoporučuje.

Jaká je trvanlivost protiskluzových pásek?

Za předpokladu správného nalepené dle návodu je vysoká. Samozřejmě na záleží na mechanickém otěru, který je úměrný frekvenci chodců - kratší bude u pokladny supermarketu, na druhou stranu u běžného rodinného domu vydrží roky.

Dá se nalepená páska odstranit?

Pokud pásku potřebujeme odstranit, např. po letech začne být opotřebovaná nebo chceme změnit barevný odstín, lze pásku rovnoměrným tahem pod úhlem 45° sejmout. Případné zbytky lepidla odstraníme L 152 a po odmaštění L 151 můžeme nalepit novou pásku.

U bazénu nám děti uklouzly a poškrábaly si o pásku kolena!

To je nesprávné použití protiskluzové pásky s korundem. Pro bazény, koupelny, šatny, všude, kde může přijít pokožka do styku s páskou, doporučujeme plastové protiskluzové pásky, které neobsahují korund a nelze se o ně poškrábat. Doporučujeme pásku s korundem odstranit a použít plastovou pásku.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Extrahrubá protiskluzová páska s aktivátorem a primerem s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

H. Fuchsová (18.01.2016)

Dobrý den, protiskluzová páska se nedoporučuje lepit při teplotě pod 10 st, potřebujeme ale nalepit pásku na schody v prostorách,kde se netopí a kde ani v létě není vždy optimální teplota a schody potřebujeme zabezpečit co nejdříve ... co se stane, když nalepíme při nízké teplotě ? Děkuji za odpověď..H.F.

Odpověď

Pro lepení protiskluzových pásek při teplotách slabě nad nulou doporučujeme použít primer pro protiskluzové pásky.

Primer se nanáší štětcem na místa, kam budeme pásku lepit, nechá se zaschnout, až prakticky nelepí na prsty, to je cca 3 až 5 minut a potom se může páska lepit. Lze také plochy nahřát fenem nebo hořáky na sváření ipy, ale opatrně, aby podklad nepopraskal. Pásku máme před prací hezky v teple a vždy si ji doneseme bezprostředně před lepením, aby neprochladla.
Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám