Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

3M barevné podlahové pásky


Vyberte barvu
50 mm x 33 m
717 Kč bez DPH 868 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?


Výrobce:
3M

Vizualizační páska v nejvyšší kvalitě. Vinylová, vysoce elastická, otěru odolná, stálobarevná a nestárnutí páska - lajnovací. Dodáváme ve velikosti 50 milimetrů x 33 metrů. Hlavní použití je vizualizace výrobních hal.

Kvalitní páska pro barevnou identifikaci, utěsňování, ochraně při galvanizaci, pro označování a lajnování průmyslových, sportovních a společenských podlah. Páska je ve hmotě probarvena kvalitními světlostálými pigmenty bez přísad těžkých kovů. Pruhované pásky se vyrábějí tiskem pod pásku, takže nehrozí nebezpečí ošoupání barev, jako u laciných obarvených balicích pásek. Páska má teplotní odolnost 70 stupňů C, a má speciální lepidlo, které lze při odstraňování pásky odstranit prakticky beze zbytku.

Odstranění vinylové pásky

Vizualizace provozu se často mění a pak je třeba původní pásku odstranit a nanést novou. Vinylové pásky jdou, na rozdíl od běžných pásek, odstranit bez toluenu, ředidla, škrabek a dalších chemických či mechanických nástrojů.


Použití

 • Film, TV, divadlo

  Pro film, divadlo a TV nabízíme široký sortiment lepících pásek, suchých zipů a lepíků. Využijete je pro upevňování předmětů, zamaskování odrazových ploch, přichycení a svazování kabelů a výrobu dekorací.

 • Domácnost a hobby

  V domácnosti využijete naší širokou paletu lepicích pásek, suchých zipů a výseků pro různorodé účely jako montáž, omotávání, svazování, opakované lepení, utěsňování a označování předmětů.

 • Zvučení akcí

  Při zvučení akcí využijete naše pásky, suché zipy a lepíky pro upevňování předmětů, jejich přichycení, označování kabelů a další zvukařské techniky.

 • Elektronika a spoje

  Podívejte se, jak můžete použít naše lepící pásky a suché zipy v oblasti elektrotechniky, např, pro upevnění, montáž a barevné označení kabelů.

Recenze

Podělte se o zkušenosti s 3M barevné podlahové pásky s ostatními Přidat hodnocení produktu
 • nebude zveřejněn
 • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

vova s.r.o. (23.10.2018)

dobry den 3M barevné podlahové pásky mame zaujem o ciernu pre klienta viac ks pripadne pri dobrej cenovej relacii aj dalsie farby a ine druhy .dakujem Milan

Odpověď

Dobrý den,

dodáváme buď 3M podlahové samolepící pásky vinylové, barevné, tloušťka pásky 0,16 mm anebo ekonomické podlahové samolepící pásky vinylové, o tloušťce 0,17mm. V případě černé pásky by Vám mohla stačit černá ekonomická, 50mm x 33m za 144 Kč bez DPH. 
Páska je k dodání ihned.

Šípal, technik, 736778083


ivana Zítová (07.10.2016)

Dobrý den, potřebovala bych 3M červenou podlahovou pásku 100 mm širokou ? Máte ji prosím v nabídce ? Cena ? děkuji

Odpověď

Ano, máme, volejte pro objednání 286584926

Šípal, 286584926


Související produkty

Poradíme vám