Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Zima bude tuhá, kluzká – pomůže protiskluzovka

Zima bude tuhá, kluzká – pomůže protiskluzovka

S tím, že bude zima tuhá, nehneme, ale ukážeme Vám, jak nezanedbat ochranu proti uklouznutí!  Dlažba v okolí domu, nebo schody ke vchodovým dveřím za mokra kloužou. V případě teplot pod bodem mrazu se promění v nebezpečné kluziště. Poradíme Vám, jak jednoduše a rychle zajistit  bezpečnost členů Vaší rodiny, návštěvníků, zákazníků, jednoduchou úpravou klouzavých povrchů.. 

Jak už asi tušíte, řešením je protiskluzová páska vhodná do exteriéru i interiéru. Extrahrubá protiskluzová páska má mimořádně drsný povrch  z PUR pryskyřice zpevněné  tvrdými zrny karbidu křemíku. Tím je zajištěno, že se i za deště či sněhové nadílky vyhnete riziku zranění při uklouznutí. V dostání je ve dvou barevných provedeních, černá a průhledná.

Díky vysoce účinnému akrylovému lepidlu je protiskluzová páska vhodná pro použití na většinu materiálů, např. i na venkovní dřevěné schody. Páska je voděodolná a funguje za jakýchkoli podmínek, včetně extrémních teplot nebo vlivu chemikálií. S kluzkým povrchem pomůže na venkovní dlažbě u rodinného domu, ale vydrží i každodenní provoz s množstvím chodců na rušných místech.

Pro ty, kdo by chtěli kromě protiskluzového efektu docílit označení překážky (např. nečekaného schůdku, máme korundovou černožlutou a červenobílou variantu. Korundová páska je k dostání i v mnoha dalších barevných variantách, takže ji můžete zcela sladit se zbytkem povrchu. 

Největší výhodou pásky je, že ji můžete aplikovat samostatně jen s dodržením několika zásad. Plocha určená pro pásku se nejdříve musí důkladně očistit a odmastit. Odmaštění nejlépe provedete našim favoritem, aktivátorem L151, který je v dostání v podobě praktických vlhčených ubrousků nebo ve spreji. Pokud pásku lepíte na extrémně využívanou plochu, nezapomeňte aplikovat ještě utěsňovač hran, který zaručí dlouhodobou výdrž pásky a zamezení průniku vody pod její hrany. S aplikací pásky si pospěšte, ideální teplota na nalepení je nad 15°C, tak ať ji stihnete aplikovat ještě před začátkem zimních teplot.