Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Reklama Polygraf 2017 - Lepíky na start!

Reklama Polygraf 2017 - Lepíky na start!

Ve dnech 24.‒26. 4. 2017 Lepíky opět vyrážejí na veletrh Reklama Polygraf do pražského areálu PVA Letňany. Najdete nás na stánku C26 v hale 3. Tři dny v hale 3 - přehršel informací o užitečných maličkostech pro každého!

Veletrh Reklama Polygraf 2017

Reklama Polygraf se letos koná už po čtyřiadvacáté. Jako obvykle se zde setkáte s novinkami a trendy v reklamní komunikaci a reklamním tisku. Letos se veletrh speciálně zaměří na obalovou techniku, digitálně tištěné etikety, inteligentní obaly a další trendy v této oblasti. Důležitou součástí veletrhu bude, jako již několik let, stánek Lepíků plný užitečných maličkostí pro každého!


Co najdete na našem stánku

Lepíky se budou tentokrát na veletrhu prezentovat především s DotFixy. Právě tento produkt jednak pomohl s názvem naší firmy, jednak reprezentuje slogan „užitečné maličkosti pro každého“. K vidění budou samozřejmě také další produkty Lepíků - oboustranné AFT pásky, unizipy či ATG pistole pro snazší aplikaci pásek.


DotFix®

DotFixy pocházejí z Běchovic a výborně se hodí k vlepování reklamních příloh do časopisů, zalepování menších krabiček a obálek. Lepíky® DotFix® existují v permanentní i snímatelné verzi a formátu kulatých kapek či žížalek.
Potřebujete vlepit vzorek šamponu do časopisu? Připevnit reklamní předmět na svislou plochu veletržního stánku? Vyrobit girlandu z balonků? DotFixy se nanášejí pomocí aplikátoru nebo pistole a výborně poslouží pro rychlé přilepení drobných propagačních prvků. Na stánku vám naše vlastní výrobky rádi předvedeme v praxi!


Akrylové gelové pásky

Akrylové oboustranné pásky tlumí vibrace a hluk, odolávají mechanickému namáhání, vysokým teplotám i slunečnímu záření. Dodáváme je v různých šířkách, délkách i barvách. AFT pásky se hodí pro vnitřní i venkovní použití, pro horizontální i vertikální lepení. Lepí kovy, plasty, dřevo, sklo i kompozitní materiály.


Výseky suchých zipů a Unizip

Velmi oblíbeným produktem jsou různé druhy suchých zipů, háčkových i smyčkových. Nabízíme je ve formě výseků či klasicky na roli. Zadní část je samolepicí. Velká výhoda suchých zipů je pevnost spojení a zároveň možnost spoj znovu rozebrat. Přijďte okouknout vzorky suchých zipů a seznámit se i s Bizonem, Vellocem a Bilobalem ke stánku Lepíků do haly 3!


ATG pistole

Jak nejsnadněji nadávkovat lepicí pásku? Pomocí ATG pistole. Nabízíme typy na tenčí i širší pásky a také na lepíky DotFix. Snadno, rychle a čistě - bez problémů vložíte pásku do pistole, zaklapnete kryt a můžete dávkovat. Podívejte se na video s návodem k použití.


Poznejte svého Lepíka

Pokud jste si ještě nenašli čas zajet k nám do Běchovic a osobně se s námi setkat, na veletrhu Reklama Polygraf bude skvělá příležitost. Těšíme se na setkání se zákazníky stávajícími i budoucími. Rádi vás seznámíme se všemi vystavenými produkty, nabídneme vzorky a předvedeme praktickou ukázku toho, že co se slepí páskou z Lepíků, už se neodlepí!