Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Balení vánočních dárků

Balení vánočních dárků

Vánoce přicházejí a s nimi plno vánočních radostí a starostí. Kromě pečení cukroví a zdobení stromečku na vás čeká balení dárků. Chcete-li potěšit své blízké nejen obsahem, ale dárkovým balením, ukážeme vám, jak prakticky a zároveň hezky dárky zabalit.

Stačí pořídit si vánoční papír, jmenovku či dárkovou kartu a několik lepíkových vychytávek.

Podívejte se na video, jak na balení dárků s lepíky:

Balení do papíru

K perfektnímu zabalení dárku do papíru použijte transparentní přelepky, které jsou v praktickém tvaru koleček. Nemusíte používat nůžky, jednoduše stačí sejmout přelepku z nosného papíru. Pro snadné zacházení s kotoučem transparentních přelepek nabízíme dispenzor, díky kterému tahem za papír kolečko jednoduše sejmete.

Jmenovky a dárkové karty

Dárek je zabalený a na řadu přichází označit, komu dárek na štědrý večer udělá radost. Abyste nenarušili strukturu papíru, použijte snímatelné oboustranné lepíky. Ještě více lepíky oceníte, pokud chcete na dárek připevnit dárkovou kartu. Obdarovaný pak kartičku jednoduše sejme a použije, aniž by původní přilepení bylo vidět. Aplikace je více než jednoduchá díky zelenému aplikátoru.