Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 4 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Snímatelná páska L928 pro aplikátory


Bezbarvá
Vyberte rozměr
88 Kč bez DPH 75 Kč bez DPH 91 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Oboustranná lepící páska o šířce 9 nebo 12 milimetrů a délce 50 metrů. Vhodná pro použití s aplikátory ATG.

Použítí snímatelné lepící pásky

Páska má silně a slabě lepící stranu. Díky tomu je pásku možné použít opakovaně. Jedna strana pásky zůstane permanentně přilepena na materiálu, z druhé strany pásky je možné lepený předmět odstranit a znovu přilepit. Páska se chová podobně jako post it pásky.

Lepidlo je akrylátové, tloušťky 0,05 milimetru.

Doporučujeme si před použitím odzkoušet, vyžádejte si vzorek zdarma!

Při nanášení se nám lepidlo trhá a dělá cáry.

Pravděpodobně po zabrzdění pistole tuto zdviháte s povrchu a tím táhnete lepidlo vzhůru. Musíte pistoli jemně táhnout i po zabrždění pásky po povrchu a tím tahem vrstvu lepidla elegantně přerušíte.

Je nutné lepené povrchy před lepením aplikátory čistit?

Při lepení na papír a kartony zpravidla postačí jsou-li tyto suché, bez prachu a mastnot. Při lepení nesavých materiálů jako kovy, plasty, sklo, lakované dřevo se vždy doporučuje pečlivé finální odmaštění naším přípravkem L 151.Nedostatečné odmaštění může úplně znehodnotit Vaši práci!

Jak dlouho mi páska vydrží?

V originálním balení, při optimálních skladovacích podmínkách, t.j. v suchu, spíše v chladu (16 až 23 stupňů C), mimo dosah UV a slunečních paprsků,v originálním balení až 24 měsíců.

Jaká je ekonomika použití těchto pásek?

Jedinou investicí je nákup dispensoru, což je 199 až 600 Kč bez DPH podle druhu. Vlastní cena pásky za 1 m spoje je od 0,8 do 2,6 Kč, pro pásku L924RL podle šířky. Odpadá pracné ruční odvíjení, řezání nebo zastřihování a snímání krycího papíru jako u normálních krycích pásek. To výrazně snižuje množství ruční práce při aplikaci!

Jak si správně vyberu pásku pro moji aplikaci?

Pro počáteční výběr poslouží technická a bezpečnostní data, eventuálně se můžete poradit s námi. Potom doporučujeme si vždy udělat Váš vlastní test pro danou aplikaci a vyhodnotit si, zda je tato aplikace v pořádku, protože jenom Vy a Váš zákazník zná všechny podmínky aplikace. Na základě našich ceníků si současně můžete vyhodnotit efektivitu Vaší budoucí aplikace. S výběrem správné pásky po technické stránce Vám můžeme pomoci analýzou lepených povrchů.


Foto

Recenze

Podělte se o zkušenosti s Snímatelná páska L928 pro aplikátory s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Lukáš Čvančara (11.12.2020)

Dobrý den, mám otázku na pásku :) Snímatelná páska L928 pro aplikátory jak moc adhezní je ta méně adhezní strana ? Lze na ni přilepit a hlavně BEZ POŠKOZENÍ ODLEPIT list papíru ? Předem děkuji za odpověď S pozdravem a přáním hezkého dne L.Čvančara iGuana/Ampaco ČR

Odpověď

Dobrý den,

páska drží je velmi lehce a papír lze snadno sejmout. Páska se pistolí ATG nanese na podklad a potom se nalepí papír. Papír lze snadno sejmout, ale může docházet k přenášení lepidla na odlepený papír. Ideální je provést zkoušku.

Šípal, technik


Jan Strihavka (16.06.2018)

Dobry den. Potrebuji necim nalepit plastovou ochranou folii k ochrane skla v piskovacim boxu...a pri poskozeni ji opet sundat a nalepit novou..je k tomuto ucelu vhodna? Dekuji Strihavka

Odpověď

Dobrý den,

lépe by bylo odzkoušet pásku č. 132

Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám