Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Snímatelná páska L928 pro aplikátory


Bezbarvá
Vyberte rozměr
88 Kč bez DPH 75 Kč bez DPH 91 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Oboustranná lepící páska o šířce 9 nebo 12 milimetrů a délce 50 metrů. Vhodná pro použití s aplikátory ATG.

Použítí snímatelné lepící pásky

Páska má silně a slabě lepící stranu. Díky tomu je pásku možné použít opakovaně. Jedna strana pásky zůstane permanentně přilepena na materiálu, z druhé strany pásky je možné lepený předmět odstranit a znovu přilepit. Páska se chová podobně jako post it pásky.

Lepidlo je akrylátové, tloušťky 0,05 milimetru.

Doporučujeme si před použitím odzkoušet, vyžádejte si vzorek zdarma!

Při nanášení se nám lepidlo trhá a dělá cáry.

Pravděpodobně po zabrzdění pistole tuto zdviháte s povrchu a tím táhnete lepidlo vzhůru. Musíte pistoli jemně táhnout i po zabrždění pásky po povrchu a tím tahem vrstvu lepidla elegantně přerušíte.

Je nutné lepené povrchy před lepením aplikátory čistit?

Při lepení na papír a kartony zpravidla postačí jsou-li tyto suché, bez prachu a mastnot. Při lepení nesavých materiálů jako kovy, plasty, sklo, lakované dřevo se vždy doporučuje pečlivé finální odmaštění naším přípravkem L 151.Nedostatečné odmaštění může úplně znehodnotit Vaši práci!

Jak dlouho mi páska vydrží?

V originálním balení, při optimálních skladovacích podmínkách, t.j. v suchu, spíše v chladu (16 až 23 stupňů C), mimo dosah UV a slunečních paprsků,v originálním balení až 24 měsíců.

Jaká je ekonomika použití těchto pásek?

Jedinou investicí je nákup dispensoru, což je 199 až 600 Kč bez DPH podle druhu. Vlastní cena pásky za 1 m spoje je od 0,8 do 2,6 Kč, pro pásku L924RL podle šířky. Odpadá pracné ruční odvíjení, řezání nebo zastřihování a snímání krycího papíru jako u normálních krycích pásek. To výrazně snižuje množství ruční práce při aplikaci!

Jak si správně vyberu pásku pro moji aplikaci?

Pro počáteční výběr poslouží technická a bezpečnostní data, eventuálně se můžete poradit s námi. Potom doporučujeme si vždy udělat Váš vlastní test pro danou aplikaci a vyhodnotit si, zda je tato aplikace v pořádku, protože jenom Vy a Váš zákazník zná všechny podmínky aplikace. Na základě našich ceníků si současně můžete vyhodnotit efektivitu Vaší budoucí aplikace. S výběrem správné pásky po technické stránce Vám můžeme pomoci analýzou lepených povrchů.


Foto

Recenze

Podělte se o zkušenosti s Snímatelná páska L928 pro aplikátory s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Jan Strihavka (16.06.2018)

Dobry den. Potrebuji necim nalepit plastovou ochranou folii k ochrane skla v piskovacim boxu...a pri poskozeni ji opet sundat a nalepit novou..je k tomuto ucelu vhodna? Dekuji Strihavka

Odpověď

Dobrý den,

lépe by bylo odzkoušet pásku č. 132

Šípal, technik, 736778083


Jiří Stejskal (21.01.2018)

Dobrý den. Tohle bude asi pro mne. Potřebuji lepit na stojací magnetickou desku s kašírovanou samolepou aktuální plakáty A1 a potom je sejmout a nahradit novými. Původně jsem si vyžádal vzorek tenkého suchého zipu, ale spíš bude pro mne to pravé tohle? A řekněte, který aplikátor bude k této pásce (12mm) vhodný. A poslední dotaz: Je tahle páska o moc jiná, než níže uvedená 3M? Díky. Zdraví Stejskal

Odpověď

Páska L928 se liší od pásky 3M 928 tím, že neobsahuje nosný film. Páska 3M 928 je vlastně oboustranka, kerá má na spodní straně silně lepivé lepidlo a na horní straně slabě lepivé lepidlo, L928 je tvořena tenkou vrstvou slabě lepivého lepidla. Po nalepení lze v obou případech předmět snadno sejmout, nevíhoda pásky L928 je že lepidlo se často přenese na obě strany a je nutné jej po sejmutí setřít, například ubrouskem. Páska 3M 928 zůstane trvale nalepená na jedné straně a na druhou se prakticky nepřenáší.

Máme pásku fungující stejně jako 3M 928, je to páska L132, ale tato páska se nedá nanášet pistolí.

Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám