Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Greenline páska L924 pro aplikátory, 55 m


Bezbarvá
Vyberte rozměr
65 Kč bez DPH 79 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Oboustranná transferová lepící páska L 924 Greenline, vhodná pro ruční odvíječ transferových pásek 3M ATG 700.

Ideální pro scrapbooking a cardmaking

Dostupné velikosti

12 mm x 55 m, 19 mm x 55 m

Oboustranná lepící páska je vhodná k trvalému lepení téměř všech materiálů jako například kovů, plastů, laku, dřeva, skla, či papíru. Výhodné řešení pro manufakturu i průmyslové lepení. Rychlé, snadné, přesné a čisté lepení pomocí aplikační pistole. Jelikož se nanáší jenom tenká vrstvička lepidla, odpadá pracné stříhání pásky a úmorné odstraňování krycího papíru.

Výhody transferové lepící pásky

  • Transferová oboustranná páska se velmi snadno aplikuje.
  • Pásku nemusíte stříhat, délku snadno stanovíte nanášecí pistolí.
  • Z nanesené pásky nemusíte snímat krycí papír, ten je odvíjen automaticky pistolí.
  • Transferová oboustranná páska nezanechává na pracovišti nepořádek.

Kromě jednoduchého aplikátoru nepotřebujete pro transferovou pásku žádnou drahou techniku. Doporučujeme si vždy pásku vyzkoušet pro Vaši konkrétní aplikaci, vyžádejte si vzorek zdarma.

Použití

Lepení papírových obalů, blistrů, krabiček, obálek, papírových skládaček...

Při nanášení se nám lepidlo trhá a dělá cáry.

Pravděpodobně po zabrzdění pistole tuto zdviháte s povrchu a tím táhnete lepidlo vzhůru. Musíte pistoli jemně táhnout i po zabrždění pásky po povrchu a tím tahem vrstvu lepidla elegantně přerušíte.

Je nutné lepené povrchy před lepením aplikátory čistit?

Při lepení na papír a kartony zpravidla postačí jsou-li tyto suché, bez prachu a mastnot. Při lepení nesavých materiálů jako kovy, plasty, sklo, lakované dřevo se vždy doporučuje pečlivé finální odmaštění naším přípravkem L 151.Nedostatečné odmaštění může úplně znehodnotit Vaši práci!

Jak dlouho mi páska vydrží?

V originálním balení, při optimálních skladovacích podmínkách, t.j. v suchu, spíše v chladu (16 až 23 stupňů C), mimo dosah UV a slunečních paprsků,v originálním balení až 24 měsíců.

Jaká je ekonomika použití těchto pásek?

Jedinou investicí je nákup dispensoru, což je 199 až 600 Kč bez DPH podle druhu. Vlastní cena pásky za 1 m spoje je od 0,8 do 2,6 Kč, pro pásku L924RL podle šířky. Odpadá pracné ruční odvíjení, řezání nebo zastřihování a snímání krycího papíru jako u normálních krycích pásek. To výrazně snižuje množství ruční práce při aplikaci!

Jak si správně vyberu pásku pro moji aplikaci?

Pro počáteční výběr poslouží technická a bezpečnostní data, eventuálně se můžete poradit s námi. Potom doporučujeme si vždy udělat Váš vlastní test pro danou aplikaci a vyhodnotit si, zda je tato aplikace v pořádku, protože jenom Vy a Váš zákazník zná všechny podmínky aplikace. Na základě našich ceníků si současně můžete vyhodnotit efektivitu Vaší budoucí aplikace. S výběrem správné pásky po technické stránce Vám můžeme pomoci analýzou lepených povrchů.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Greenline páska L924 pro aplikátory, 55 m s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Martin (14.01.2017)

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je nanášene lepidlo průhledné, nebo zda má nějakou barvu? Řeším aplikaci kdy bude lepidlo vidět. S pozdravem Martin Kozel

Odpověď

Dobrý den,

pásky používané do ATG pistolí jsou akrylové a bezbarvé, víceméně průhledné.

Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám