Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Lepíky 10x10 permanentní pro aplikátor červený


Bezbarvá
10 x 10 mm
178 Kč bez DPH 215 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Reverzně vinutá cívka s 800 lepícími čtverečky o straně 10 mm, permanentní lepidlo.

Cívka je určená jako náhradní náplň pro aplikátor červený.

Čtverečky mají vysokou lepivost a používají se k nalepování štítků, letáků, lehkých plakátů, průvodek, popisek, k lepení vzorníků a samplerů, pro direct mailing, mezioperační fixaci při balení, jako třetí ruka.

Jaké jsou výhody lepíků oproti klasickým metodám?

Práce s lepíky DotFix® je rychlejší a mnohem bezpečnější než s tavnými nebo tekutými lepidly, nezůstává Vám žádný lepivý, polotekutý a nebezpečný odpad. Nespálíte se, jako tak často při práci s tavnými pistolemi a nepotřebujete pravidelné revize elektrických zařízení. Na rozdíl od jiných metod spočívá přípravný čas pouze v položení zásobníku na stůl.

Jsou lepíky bezpečné?

Ano, lepíky jsou netoxické, bez obsahu kyselin nebo alkalií které by mohly vyvolávat korozi lepených materiálů. Lepíky jsou bez zápachu a mohou se používat pro aplikace s nepřímým stykem s potravinami. Další informace naleznete v bezpečnostních listech.

Jaké materiály lze lepit pomocí lepíků?

Lepíky mají schopnost lepit nejrůznější materiály jako papír, plasty, hliník, nerezavějící ocel,folie, látky a netkané textilie, sklo, dřevo atd. V případě, že si nejste jisti s Vaší aplikací, volejte, prosím, náš technický servis.

Jaké jsou výhody pistole proti dispensoru?

Pro menší série je výhodnější použití pistole. Pro velké série je výhodné používat papírové dispensory, které si připevníme k pracovnímu stolu. Pistole je také velmi výhodná při práci s rozměrnějšími přílohami, které se špatně přikládají k aplikační ploše papírového dispensoru.

Co když nespotřebuji všechny lepíky?

Můžete klidně zbytek ponechat v pistoli pro příští použití. Lepíky nereagují se vzdušnou vlhkostí ani neztrácejí lepivost s časem, vadí jim zaprášení. Proto pokud ponecháte lepíky v pistoli a uložíte ji mimo dosah slunečního světla, prudkých změn teploty a kam se nepráší, můžete znovu začít lepit třeba za rok.


Foto

Recenze

Podělte se o zkušenosti s Lepíky 10x10 permanentní pro aplikátor červený s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Renata Mládenková (06.04.2020)

dobrý den, prosím o vhodný materiál k lepení - 20cm dřev.špejle s karonem vel. 10x3cm - 10.000ks děkuji r.m.

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji odzkoušet fingerlifty nebo super pevné lepíky pro červený aplikátor, pro vzorky eventuálně kontaktujte pí Novákovou, tel 286584926

Šípal, technik


Vendula (03.01.2018)

Dobrý den, dají se tyto lepíky použít i bez aplikátoru? Děkuji, Nevrtalová.

Odpověď

Dobrý den,

pro menší aplikace lze tyto lepíky nanášet i ručně, ale rolička s lepíky má lepíky při odvíjení na povrchu role. Obvykle jsou lepící pásky vyráběny tak, aby lepící vrstva byla při odvíjení vespod, aby se páska dala vzít dobře do ruky, tady je to opačně, takže kdybyste to vzala neopatrně do ruky, tak se přilepíte. Lepíky jsou také v malých rozestupech.  Nejlepší je vzít roli za dutinku, odmotat opatně kus pásky, odstřihnou a s odstřiženou páskou se dá dobře manipulovat a přenášet lepíky. Lze také přitlačit roličku s lepíkem na podklad a lepík přenést, takže možné to je, teď jsem si to zkusil. 

Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám