Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Žížalky krátké pro stabilní vlepování 3000 ks


Bezbarvá
20 mm x 4 mm
638 Kč bez DPH 772 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Žížalky DotFix® o šířce cca 4 mm a délce 20 mm, snímatelné po 3000 ks v dispensoru - papírové aplikační krabici

Lepící proužky o rozměru cca 4 mm šířka a 20 mm délka za sebou na silikonovaném papíru, se střední lepivostí v papírovém dispensoru.

Potřebujete-li jednoduše a bez složité mechanizace vytvořit zajímavé reklamní a direct-mailingové kampaně na bázi vlepování vzorků a letáků do časopisů, mohou gelové žížalky být tím správným řešením. Ideální zejména pro vlepování kosmetiky, potravin, letáků, karet nebo fotografií. Protože jsou žížalky bez barvy, chuti, zápachu , mohou být v nepřímém styku s potravinami.

Použití

Použití je jednoduché a rychlé - z krabičky ve které jsou gelové žížalky baleny, vysunete papírové nožičky, postavíte ji na stůl a můžete okamžitě začít vlepovat. Pro velkoobchodní objednávky gelových žížalek pro vlepování nás prosím kontaktujte přímo.

Výhody gelových žížalek

 

  • Nepoškodí materiál na který lepíte.
  • K aplikaci nepotřebujete žádnou speciální techniku.
  • Objednejte si žížalky dnes a mohou u Vás být již zítra.
  • Nezanechávají stopy po odlepení fixují přílohy proti otáčení

 

Výrobce

Lepíky s.r.o.

Poznámka: Na přání lze vyrobit i permanentní verzi

Jaká je skladovací doba lepíků?

Lepíky DotFix® s časem neztrácejí svoji funkčnost, ovšem negativně ji může ovlivnit prach, vlhkost , výpary ředidel. Proto prosím skladujte lepíky v čistém a suchém prostoru bez extrémních výkyvů teplot, nejlépe v originálním balení.

Proč má krabice/dispensor s lepíky DotFix® na jedné straně úkos?

Tento úkos slouží jako separátor jednotlivých lepíků, pokud přiložíme lepený předmět v tomto úkosu, snadno aplikujeme pouze jeden lepík.

Záleží na tom, jak moc lepivý lepík použiji?

Ano. Lepíky DotFix® se sníženou lepivostí se používají na přilepování lehkých předmětů , kde hlavní požadavek je snadné odlepení beze zbytků lepidla a poškození některého povrchu. Lepíky DotFix® středně lepivé se používají pro těžší a strukturované předměty a i tyto spoje jsou rozebiratelné beze zbytku lepidla. Lepíky DotFix® vysoce lepivé jsou spíše pro trvalé slepení a mohou zanechávat zbytky lepidla nebo poškodit méně soudržné materiály při rozlepování. Upozornění: Při odlepování může dojít k potrhání velmi jemných materiálů a proto je vždy potřeba si aplikaci vždy pečlivě vyzkoušet pro dané materiály.

Jsou lepíky DotFix® bezpečné?

Ano, lepíky jsou netoxické, bez obsahu kyselin nebo alkalií které by mohly vyvolávat korozi lepených materiálů. Lepíky jsou bez zápachu a mohou se používat pro aplikace s nepřímým stykem s potravinami. Další informace naleznete v bezpečnostních listech.

Jak mohou být lepíky DotFix® úspornější, když se aplikují ručně?

Protože je lze nanášet rychle a čistě, nepotřebujete žádný přípravný ani vytvrzovací nebo zasychací čas. Pomocí speciálního zásobníku a současně aplikátoru nanášíte při běžných dílenských teplotách vždy přesně definované množství lepidla bez odpadu, což výrazně přispívá vyšší produktivitě a efektivitě lepení.Ušetříte za velmi nákladná nanášecí zařízení.

Jaké jsou výhody lepíků DotFix® oproti klasickým metodám?

Práce s lepíky DotFix® je rychlejší a mnohem bezpečnější než s tavnými nebo tekutými lepidly, nezůstává Vám žádný lepivý, polotekutý a nebezpečný odpad. Nespálíte se, jako tak často při práci s tavnými pistolemi a nepotřebujete pravidelné revize elektrických zařízení. Na rozdíl od jiných metod spočívá přípravný čas pouze v položení zásobníku na stůl.

Jaké materiály lze lepit pomocí lepíků DotFix®?

Lepíky mají schopnost lepit nejrůznější materiály jako papír, plasty, hliník, nerezavějící ocel,folie, látky a netkané textilie, sklo, dřevo atd. V případě, že si nejste jisti s Vaší aplikací, volejte, prosím, náš technický servis.


Recenze

Podělte se o zkušenosti s Žížalky krátké pro stabilní vlepování 3000 ks s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Kateřina Nogolová (31.08.2016)

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o zaslání celního kódu a země původu lepíků - Žížalky krátké pro stabilní vlepování 3000 ks. Děkuji Nogolová

Odpověď

Dobrý den,

země původu je Ćeská republika a Lepíky vyrábíme  v Běchovicích u Prahy
Šípal, technik, 736778083


Související produkty

Poradíme vám