Bezplatná linka 800 182 613
Doprava zdarma od 3 000 Kč
0 Košík je prázdný Ukázat
Lepíky slaví 10 let! Zadejte při objednávce kód 5cbfd5 a získejte slevu 10 % na celý nákup! *Akce platí 8. až 12. 8.2016
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací

Automatický aplikátor lepíků


Bezbarvá
1 ks
26 234 Kč bez DPH 31 743 Kč s DPH
Zboží je připraveno v našem skladu a bude vám odesláno bezodkladně.

Kdy zboží dostanu?Automatický aplikátor lepíků slouží k usnadnění nanášení lepíků při vlepování pro direkt mailing, příloh do časopisů, knih, novin atd. Aplikátor může pracovat s lepíky DotFix v návinech 1000, 5000, 8000 nebo 10.000 bodů na roli. Aplikátor je robustní a má protiskluzové nožičky, takže je velmi stabilní.

Rozměry

 

  • šířka 15 cm, délka 30 cm a výška 20 cm
  • váha cca 3,2 kg

 

Používání automatického aplikátoru lepíků

Do přístroje se vloží role s lepíky, nosný papír se protáhne dle diagramu. Po přitisknutí vlepovaného předmětu na lepící bod a odstranění bodu dojde automaticky k posunu na další lepící bod.

Instalace automatického aplikátoru lepíků

Všechna elektronika je nízkonapěťová, galvanicky oddělena od sítě. Aplikátor připojíte přes zásuvku do sítě, vložíte cívku s lepíky, zapnete spínač na přístroji a můžete začít pracovat. Jednoduše, rychle, spolehlivě.

Dá se s pistolí nanést jednotlivý lepík?

Pistole je určena pro individuální nanášení lepíků například pro vlepování vzorků a příloh.

Jaké jsou výhody pistole proti dispensoru?

Pro menší série je výhodnější použití pistole. Pro velké série je výhodné používat papírové dispensory, které si připevníme k pracovnímu stolu. Pistole je také velmi výhodná při práci s rozměrnějšími přílohami, které se špatně přikládají k aplikační ploše papírového dispensoru.

Není vkládání nové role do pistole obtížné?

Vkládání je jednoduché. Otevřete průhledný plastový kryt a otočením pojistky vyjmete střed spotřebované role a vyjmete namotaný separační papír. Vložíte novou roli, papír s lepíky protáhnete dle diagramu a přiložíte k odvíjecímu kolečku, zaklapnete pojistku a plastový kryt a můžete pracovat.

Co když nespotřebuju všechny lepíky?

Můžete klidně zbytek ponechat v pistoli pro příští použití. Lepíky nereagují se vzdušnou vlhkostí ani neztrácejí lepivost s časem, vadí jim zaprášení. Proto pokud ponecháte lepíky v pistoli a uložíte ji mimo dosah slunečního světla, prudkých změn teploty a kam se nepráší, můžete znovu začít lepit třeba za rok.


Foto

Recenze

Podělte se o zkušenosti s Automatický aplikátor lepíků s ostatními Přidat hodnocení produktu
  • nebude zveřejněn
  • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek


Poradna

Ing. František Šípal
technik

Nevíte, je-li tento produkt vhodný pro vaši aplikaci? Chcete upřesňující informace? Zeptejte se v poradně.

Položit dotaz

Poradíme vám